Limonata Tarifi

Limonata Tarifi 1

Özellikle yaz günlerinin vazgeçilmezi buz gibi bir Limonata ya kim hayır diyebilir? Cevabınız evet ise bugün kış ve yaz ayları fark etmez dolabınızda mutlaka olması gerektiğini düşündüğüm vitamin deposu Limonata Tarifi hazırladım. Özellikle hazır meyve suları ile çocuklarınızın ve sevdiklerinizin sağlıkları ile oynanmasına izin vermeyin ve her bilinçli ebeveynlerin yaptığı gibi kendi meyve suyunuzu kendiniz hazırlayın.

Evet bayanlar buz gibi Limonata Tarifimizin yanına pasta tarifleri kategorisinden seçmiş olduğu Meyveli sürpriz pasta Tarifini yapmak isterseniz tarifimizin ayrıntılarını mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Son olarak tatlı ve tuzluların tek adresi E- Tarifleri takip etmeye devam edin kolay gelsin.

Limonata Malzemeler

5 tane limon.
1 su bardağı toz şeker
2 su bardağı soğuk su
8–9 buz kalıbı

Limonata

Limonata Tarifi

Bir tavaya, şeker ve soğuk suyu alalım, kısık ateşte sürekli karıştırarak şeker eriyene kadar tutalım. Şeker eriyince ocaktan alalım, soğumaya bırakalım.
5 tane limonun suyunu, sıkalım, sürahiye alalım. Üzerine 2 bardak soğuk suyu ve buzu ilave edelim. Son olarak ta hazırladığımız şerbeti ilave edelim. Sıcak günlerde afiyetle içebileceğiniz doğal ve sağlıklı içecek. Afiyet olsun.

Önerilen Yemek Tarifleri