Doğum Günü Civcivleri Tarifi

Doğum Günü Civcivleri Tarifi 1

Merhaba bugün yine çocukları sevindireceğiz, Doğum Günü Civcivleri Tarifi biz E-Tarifler ekibi olarak yap-tepki al, modunda her yaptığımız tariften büyük bir haz alıyoruz. Bu yapılışı kolay ancak hayal gücünü zorlayıcı birazda sabır gerektiren tarifi yaşamın anlamı olan çocuklarınızın doğum günlerinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Doğum günü olması gerekmez bu tarifi servis edeceğiniz kişilerin yaşı kaç olursa olsun illaki ruhu çocuk olsun. İnanın servise sunarken gözlerindeki o ışıltı tüm yorgunluğunuza değecektir.

Doğum Günü Civcivleri Tarifini yaptınız yanına pasta ister, hemen pasta tarifleri katagorimizden bir tanesini secin. Sıra geldi tuzlu bir şeyler yapmaya, hamur işi katagorimizden börek tarifleri katagorimizden bir tane börek seçtiniz. Çocuklar kurabiyeyi çok sever hemen bir tanede kurabiye tariflerinden kurabiye seçtiniz. Menünüz hazır ama tatlı tariflerinden bir şeylerde seçmekte yarar var. Çocuklarımızı mutlu ettikse, o günümüz boş geçmemiş demektir. Sevgi ile kalınız, kolay gelsin.

Doğum Günü Civcivleri Tarifi için malzemeler

6-7 patates

1 tane havuç

çörek otu

maydanoz

civciv

Doğum Günü Civcivleri Tarifi

Patatesleri haşlayalım, kabuklarını soyalım püre haline getirelim. Havuçu yıkayalım kabuklarını kazıyalım, rendenin kalın tarafı ile rende yapalım civcivlerin burunlarını bunlarla yapacağız. Püre yaptığımız patatesten civcivler hazırlayalım, burnunu havuçla yapalım,kuyruğuna yıkanmış maydanoz ve çörek otu ile gözlerini yapalım. Çörek otu ile yelek yapalım. Servise sunalım.

Çocuklarınızın doğum günleri için harika bir sunum olacak.

Afiyet olsun..

Önerilen Yemek Tarifleri